Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

cze

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Wartość domeny
domena wartościowa

Wybór najodpowiedniejszej domeny jest jedną z najpoważniejszych zadań stojących przed firmą. Jest to bowiem decyzja o długofalowych skutkach - ma spełniać swój cel przez wiele lat.

Tym, co stanowi o wartości domeny jest szerokie zainteresowanie danym adresem (popyt). Najlepszy jest adres krótki, odzwierciedlający profil działalności przedsiębiorstwa, dlatego ów obiekt pożądania jest przedmiotem propozycji odkupienia domeny. Nazwy z rozszerzeniem .pl są łatwe do zapamiętania, a także generują ruch type-in.* Nazwy rodzajowe ( generyczne - nazwy pospolite jakiegoś produktu/usługi, bądź firmy; przeciwieństwo wobec nazw marketingowych) z każdym rokiem osiągają coraz większe wartości ze sprzedaży. Według różnych teorii na wartość strony wpływa Page Rank, wiek domeny, ilość/jakość linków przychodzących, popularność/obecność w sieci i wygenerowany ruch.

Istnieje wiele programów pozwalających wycenić wartość strony. Jednak do tego typu wyliczeń należy podchodzić z rozwagą i dystansem. Nie należy ufać jednemu wynikowi, ale sprawdzić dla pewności na kilku różnych witrynach oferujących wycenę wartości domeny.* Ze strony internautów intuicyjnie wpisujących nazwę w pasek adresu, klienci napływają samoczynnie. Tym sposobem można zaoszczędzić środki pierwotnie przewidziane na kampanię promocyjną.

80/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.