Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2023

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Nowa wersja
CMSa

Cytując klasyka "Nadeszla wiekopomna chwila" - nasz wysłużony CMS został właśnie zastąpiony jego nową wersją, która diametralnie różni się od poprzednika.

Główne zmiany, które odczują nasi klienci to przede wszystkim całkowicie zmieniona oprawa graficzna panelu administratora. Nowy panel jest całkowicie responsywny i dostosowany do obsługi na urządzeniach mobilnych. Jego wygląd można opisać trzema słowami: prostota, elegancja i nowoczesność. Całkowicie zreorganizowane jest także menu główne panelu, aby klienci mogli łatwiej się w nim odnaleźć.

Jeżeli chodzi o stronę techniczną, nowy CMS to przede wszystkim przejście na PHP 8.2, nowy framework do HTMLa i CSSa własnego autorstwa, dzięki któremu szybciej budujemy stronę wynikową, nowa struktura plików i katalogów składających się na CMSa, całkowite wyeliminowanie jQuery i zastąpienie go Vanilla JS, lepsza optymalizacja zapytań SQL, a także grafiki i zdjęcia w nowoczesnych formatach zajmujących mniej miejsca na dysku, a oferujących wysoką jakość.

Na tym nasze prace się nie zakończyły i ciągle wdrażamy nowe zmiany i ulepszenia. Zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami i zamówienie strony WWW opartej o naszego nowego CMSa.

10/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.