Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

lis

2013

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Projekt
graficzny serwisu

Realizacja projektu graficznego to jedna z istotnych faz procesu projektowania strony internetowej. Zaprojektowanie strony doskonałej pod względem graficznym i jednocześnie przyjaznej w użytkowaniu jest dla nas priorytetem.

W pierwszej kolejności, po konsultacjach z Państwem i zebraniu wymagań, analizujemy charakter treści, które są przeznaczone do publikacji w internecie. W trakcie projektowania strony nie zapominamy o jej użyteczności, dlatego zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe zaprojektowanie struktury serwisu. Wygoda użytkowania, prostota nawigacji oraz przyjazny, intuicyjny interfejs sprawiają, że internauci odwiedzający witrynę swobodnie poruszają się po stronie i zapoznają się z treściami, które właściciel strony chce przekazać.

Wraz z określeniem koncepcji logicznej strony, jej funkcjonalności, następuje opracowanie projektu graficznego. Projekty graficzne stron są tworzone indywidualnie i dostosowane do wymagań każdego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo również projekty szablonowe, kreację logotypów, kreację interaktywnych bannerów reklamowych - statycznych i animowanych bannerów Flash, prezentacje multimedialne. Więcej informacji w dziale MULTIMEDIA.

Co cechuje nasze projekty?

Przygotowywane przez nas projekty są przemyślane i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Ponadto, nasze projekty graficzne są zgodne z bieżacymi trendami. Dzięki doskonałej jakości wykonania i oryginalnemu stylowi wywierają pozytywne wrażenie na interneutach już od pierwszego wejścia na stronę.

Projektując grafikę na stronę, postępujemy zgodnie z obowiązującymi standardami. Wszystkie obrazy i animacje na stronie są zoptymalizowane, co sprawia, że znacznie obniżają czas, w jakim ładuje się strona www. Dzięki temu internauta nie zniecierpliwi się czekaniem na załadowanie strony i pozostanie na niej w poszukiwaniu interesujących go informacji.

Po zakończeniu prac nad kreacją graficzną, przekazujemy Państwu do akceptacji drogą elektroniczną plik graficzny, który prezentuje projekt graficzny strony internetowej bądź przedstawiamy go w innej dogodnej dla Państwa formie. To Państwo podejmujecie ostateczną decyzję w sprawie finalnej wersji projektu. Dzięki temu macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt dostosowany do Waszych potrzeb. Warto zaznaczyć, że na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem.

Realizowane przez nas profesjonalne projekty stron i sklepów internetowych są gwarancją tego, by Państwa firma skutecznie budowała swój wizerunek w Internecie.

97/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.