Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

gru

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Panel produktów
Allegro

Grudzień, za oknami zimno, gdzieniegdzie już spadł śnieg. Jak to zwykli mawiać członkowie pewnego rodu „Winter is coming”. Jak zima, to i Święta, a kto z nas nie chce być Czerwonym Brodaczem, Gwiazdką, czy Śnieżynką? Uwielbiamy dostawać prezenty, ale chyba jeszcze bardziej kochamy je rozdawać. Mikołaj miał swoje pracowite elfy, my natomiast możemy skorzystać z internetowych sklepów, czy portali aukcyjnych.

Niestety jakiś czas temu popularny serwis aukcyjny, jakim jest Allegro, ze względów bezpieczeństwa zakazał używania na swoich stronach skryptów i niektórych elementów języka HTML. Sprawiło to, że możliwości przedstawienia sklepu, czy sprzedawanego produktu zostały mocno ograniczone.

Na szczęście mamy dobrą wiadomość. Opracowaliśmy nową wersję szablonu Allegro. Pozwala on wyświetlić na stronie produktu okienka powiązań z innymi przedmiotami, które mamy wystawione na swoim profilu. Są one dynamicznie generowane na podstawie informacji zawartych na naszych aukcjach oraz automatycznie aktualizowane do ich faktycznego stanu. Dzięki temu strona jest czytelniejsza, bardziej przykuwająca wzrok, a przeglądający ma łatwiejszy dostęp do naszych innych aukcji. Dodatkowo jest ona całkowicie zgodna z nowymi ustaleniami Allegro.

69/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.