Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

sie

2009

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Okno na Jurę

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ostatnią realizację - portal informacyjno-turystyczny Agrojura.pl.

Agrojura.pl to obok juranet.pl kolejny rozbudowany portal promujący turystykę w regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Obszerne informacje prezentujące ofertę noclegową, zaplecze hotelarsko-gastronomiczne, aktualności z życia gmin jurajskich, informacje o imprezach i atrakcjach na jurze zostały zgrupowane w kilku kategoriach tematycznych: Imprezy, Atrakcje, Aktualności gminne, Firmy, Gospodarstwa agroturystyczne, Pensjonaty i hotele, Noclegi. Takie usystematyzowanie pozwala na wygodną nawigację po zasobach portalu i dotarcie do możliwie najdokładniejszych informacji na temat interesującego obiektu turystycznego. Do zlokalizowania obiektu użytkownik wykorzystuje rozbudowaną Wyszukiwarkę z opcją wyszukiwania zaawansowanego. W każdym momencie korzystania z serwisu internauta może zapamiętywać godne uwagi obiekty w specjalnym miejscu – tzw. notesie.

Portal umożliwia nie tylko efektywne wyszukiwanie obiektów turystycznych, ale daje również możliwość współtworzenia treści przez internautów. Każdy użytkownik, po uprzednim zarejestrowaniu, może dodawać do bazy danych swoje obiekty: hotel, gospodarstwo agroturystyczne, obiekt gastronomiczny, zaprezentować swoją firmę, newsy o wydarzeniach kulturalnych czy też godne zainteresowania atrakcje. Dostęp do określonych funkcji uzyskuje w zależności od wybranego w trakcie rejestracji pakietu. Funkcjonalność ta umożliwia pełną prezentację obiektu, przypisanie go do wybranych kategorii i samodzielną edycję danych w każdym momencie funkcjonowania serwisu. Powyższa funkcjonalność została zrealizowana specjalnie na potrzeby portalu agrojura.pl.

Cały serwis został zbudowany w oparciu o system zarządzania treścią CMS AlpVisual PLUS.

Z pewnością bogactwo informacji w przyjaznej, stylowej formie przyciągnie turystów ciekawych możliwości atrakcyjnego i aktywnego spędzenia czasu na jurze. Zapraszamy do obejrzenia portalu agrojura.pl.

128/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.