Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

gru

2017

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Internetowe
Rewolucje Google

W dniach 13-19 listopada 2017 r. w Zawierciu, odbył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jednym z wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości były Internetowe Rewolucje Google. Przypomnijmy, że jest to program szkoleń polskiego oddziału Google, dedykowany przedsiębiorcom (obecnym i przyszłym), ale także i uczniom, studentom, internetowym pasjonatom mający pomóc im w zdobyciu wiedzy z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego.


Oczywiście, na szkoleniu nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej firmy ;-). Przedstawiciel Google, Pan Kamil Hatko, omówił szereg narzędzi, pozwalających na: zaistnienie, a następnie wzmacnianie swojej pozycji w Sieci, zaprezentowana została potęga narzędzi analitycznych, które są jednymi z najważniejszych składowych sukcesu w Internecie, nie mogło również zabraknąć przydatnych informacji na temat wykorzystania mediów społecznościowych w e-marketingu. Spory nacisk położono, na konieczność dostosowania internetowych usług do wszelakich urządzeń mobilnych.


Omówione zostały następujące narzędzia: SERP Preview Tool, Google Search Console, SEMSTORM, Google Moja Firma, Test optymalizacji mobilnej, PageSpeed Insight, Narzędzie analizy rynków, Consumer Barometer, Google Analytics, Facebook Pixel, Google AdWords.


Serdecznie polecamy cykl Internetowe Rewolucje Google, nie tylko przedsiębiorcom, ale także wszystkim osobom zajmującym się aplikacjami webowymi.


56/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.