Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2013

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Certyfikaty SSL

Specjalnie dla naszych klientów, z dniem dzisiejszym tj. 13.05.2013 nasza oferta została poszerzona o certyfikaty SSL, do których zakupu serdecznie Państwa zachęcamy.

Czym jest certyfikat SSL? Najprościej rzecz ujmując, jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli serwisów internetowych, gwarantujące poufność oraz bezpieczeństwo danych przesyłanych między serwerem WWW, na którym osadzony został dany serwis internetowy, a komputerem Internauty, który odwiedza tenże serwis - informacje przesyłane między Internautą, a serwisem WWW nie mogą zostać przechwycone i odczytane przez osoby trzecie. Ponadto, dzięki certyfikatowi SSL Internauta może poczuć się pewny, że odwiedzana przez niego strona jest tą właściwą i nie padł on ofiarą phisingu czyli podszywania się pod serwis internetowy danej firmy czy też instytucji. Przeglądarka informuje w odpowiedni sposób o aktywnym certyfikacie SSL (zazwyczaj ikonką kłódki), który nadany został serwisowi WWW przez godną poszanowania firmę bądź instytucję. Tym samym więc jest to gwarancja wiarygodności oraz rzetelności danego serwisu.

W naszej ofercie znajdują się certyfikaty SSL znanej firmy Unizeto Technologies S.A. ze Szczecina. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów SSL.

103/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.