Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

Logo: ALPANET

GOLDCAR

Regeneracja i naprawa poduszek powietrznych

To wszystko działo się dokładnie w sekundę. Na ruchliwym skrzyżowaniu ulic: Pechowej oraz Niefart, w mieście Fatum, doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów: jednego z nowszych modeli znanego producenta aut luksusowych oraz drogich i nieco wiekowego już sedana, dość popularnego na naszych drogach.

O dziwo w luksusowym samochodzie nie wystrzeliły poduszki powietrzne przez co kierowca i pasażer musieli zostać odwiezieni na sygnale do pobliskiego szpitala przy ul. Dramat 13.

W starszym zaś aucie średniej klasy, zabezpieczenia zadziałały natomiast perfekcyjnie - świadkowie mówili, że poduszki wystrzeliły nawet na sekundę przed zderzeniem, jak gdyby wiedziały, że dzieje się coś złego. W porównaniu do limuzyny, pasażerowie drugiego samochodu przeszli przez wypadek w sumie bez szwanku. Kierowca, po wyjściu ze zdezelowanego auta, wyjął smartfon i zaczął coś w niego stukać. Na pytanie żony, co on wyprawia odpowiedział, że musi wystawić bardzo pozytywną opinię na stronie goldcar-regeneracja.pl.

38/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.