Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

kwi

2024

serwis

Logo: ALPANET

Gawbor

Usługi budowlane i alpinistyczne

W krainie budowlanych wyzwań, gdzie inne firmy czują się jak ryby wyjęte z wody, jedna firma stoi na szczycie... dosłownie! To GAWBOR - legenda w dziedzinie prac alpinistycznych i nie tylko.

Historia tej firmy zaczyna się na szczytach, dosłownie i w przenośni. Założona przez eksperta w dziedzinie prac na wysokościach, szybko rozwinęła się w pełnoprawnego giganta budowlanego. Ich motto? "Niebo nie jest ograniczeniem, to nasza przestrzeń robocza!"

Na czele firmy stoi nieustraszony prezes, który nie tylko wierzy, że wszystko da się zrobić na wysokościach, ale również potrafi to udowodnić. Wraz ze swoim zespołem alpinistycznym, który trzyma się razem mocniej niż spinka do lin alpinistycznych, Janusz podejmuje się nawet najbardziej szalonych projektów.

Kiedy inni budowlańcy kręcą nosem na pracę na wysokościach, GAWBOR widzi w tym swoje powołanie. Montaż masztów telekomunikacyjnych? Peanuts! Demontaż turbin wiatrowych? Proszę bardzo, to dla nich jak odwrócona wiatrówka! A co z renowacją zabytków na wysokościach? To dla nich jak spacer po parku... w przestworzach!

Ich pracownicy to prawdziwe ptaki budowlane – śpiewają na wysokościach, a ich umiejętności pozostawiają konkurencję w cieniu. Nie dziwi więc fakt, że opinie klientów są bardziej pozytywne niż lodowiec na górze Everest!

GAWBOR to firma, która nie tylko sięga gwiazd, ale także sprawia, że twoje marzenia budowlane są na wyciągnięcie ręki... lub liny alpinistycznej.

1/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.