ZUWIK PILICA ZAKŁAD USŁUG WODNYCH I KOMUNALNYCH W PILICY - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.zuwikpilica.pl
Podziel
się ...
Starsi Internauci z pewnością pamiętają kultową scenę z serialu "Alternatywy 4" Stanisława Barei, gdy podczas wesela organizowanego w mieszkaniu Balcerków, fachowiec Franuś walczy z żywiołem, czyli kapiącą z sufitu wodą. Ów fachowiec, wypowiedział wojnę pamiętnym zdaniem: "Ja to załatwię. Wujek, masz żabkię?". W kryzysowym zaś momencie walki próbuje dodać sobie otuchy sentencją "Albo ja ją, albo ona mnie!". Zmniejszając ciśnienie wody, na każdym z pięter, przy okazji zalewając je, a także zamieniając główny zawór wody przed blokiem w efektowną fontannę, ta faktycznie przestaje kapać ... w całym bloku. Cała scena kończy się triumfalnym "Sytuacja opanowana! Nie leci!".

My z kolei mamy przyjemność oddać do Państwa dyspozycji stronę internetową Zakładu Usług Wodnych i Komunalnych w Pilicy, który robi wszystko co w swojej mocy, aby woda właśnie leciała ;-). Chociaż sympatyczny Franuś, ani nawet jego naśladowcy nie pracują w ZUWiK Pilica, możemy zagwarantować, że pracownicy Zakładu są doskonałymi fachowcami i na szczęście mniej efektownymi od Franusia ;-). Zapraszamy do odwiedzenia zuwikpilica.pl.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności