ZUK KOZIEGŁOWY ZESPÓŁ USŁUG KOMUNALNYCH W KOZIEGŁOWACH - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.zuk.kozieglowy.pl
Podziel
się ...
Oddajemy w Państwa ręce (a właściwie monitory i smartfony) serwis WWW Zespołu Usług Komunalnych w Koziegłowach. Warto wspomnieć, że do podstawowych zadań ZUK należy m.in.:
- zaopatrzenie ludności w wodę i odprowadzania ścieków,
- utrzymania czystości i porządku w Gminie,
- prowadzenia i obsługi targowiska,
- utrzymanie dróg, ulic, mostów i placów gminnych.

W związku z powyższym nasz standardowy system CMS, na którym zbudowany jest serwis, został podrasowany o kilka drobiazgów. Przykładowo panel administratora zawiera formularz umożliwiający dostarczenie wody pitnej przez internet, a także odprowadzenie ścieków z domostw za pomocą światłowodów połączonych ze stroną WWW, utrzymanie czystości na terenie Gminy umożliwia prosty moduł, wystarczy zaznaczyć checkboxami odpowiednie pozycje i kliknąć przycisk "Utrzymaj czystość", można także za pomocą kilku kliknięć wysłać drony, które naprawią uszkodzoną nawierzchnię czy przęsło mostu.

Okej, przyznajemy bez bicia, że troszkę podkolorowaliśmy ten tekst na potrzeby promocyjne - tak naprawdę drony wysyłane są po wpisaniu z klawiatury odpowiedniej komendy, a nie po kilku kliknięciach . A tak już na poważnie, serdecznie zapraszamy na stronę zuk.kozieglowy.pl.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności