KOZIEGŁOWY URZĄD GMINY I MIASTA - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.kozieglowy.pl
Podziel
się ...
Król Kazimierz Sprawiedliwy nadal nie potrafił powstrzymać gniewu. Mimo iż zaistniały problem już właściwie rozwiązał, nadal robił się purpurowy z nerwów, gdy tylko przypomniał sobie całą sytuację.

Ojciec Kazimierza, Bolesław Krzywousty, przyznał osadę Koziegłowy wraz z prawem założenia wsi, rycerzowi Drogosławowi herbu Zerwikaptur. Miała być to nagroda za zasługi. Nazwa Koziegłowy pochodziła od herbu Drogosława, w którym widoczne były trzy kozie głowy. Spadkobiercami Drogosława byli Sobek i Daczko, niestety zaczęli organizować napady i grabić swoje okolice. Wieść o ich niechlubnej działalności tych dwojga wkrótce dotarła do samego Kazimierza Sprawiedliwego, który postanowił wymierzyć sprawiedliwość rabusiom. I wymierzył, ale nadal denerwowało go to, że trzeba było poświęcić tyle czasu i energii na swoich krajanów, którzy zamiast poświęcić się rozwojowi uwsteczniali całą okolicę. Jakby mało było problemów wokół.

Na szczęście teraz przekazał Koziegłowy Mikołajowi herbu Lis. To łebski gość i miał wizję. Jeszcze nie zdążył dotrzeć do Koziegłów, a już wymyślił co trzeba tam zrobić. Kiedy inni budowali drogi, budynki i na tym kończyli, u Mikołaja takie rzeczy były w standardzie i od nich dopiero rozpoczynał swe dzieło. Prawdziwymi perełkami były takie pomysły jak założenie szkół, internetu czy strony internetowej kozieglowy.pl. Tak, teraz Koziegłowy są w dobrych rękach.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności