FUNDACJA AUXILIUM IM. DR HENRYKA WNUKA - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.fundacja-auxilium.pl
Podziel
się ...
W dniu dzisiejszym oddajemy w Państwa ręce stronę internetową Fundacji Pomocy dla Szpitala w Zawierciu "AUXILIUM" im. dr Henryka Wnuka. Fundacja została powołana do życia w 1992 r. Jej pomysłodawcą był dr Henryk Wnuk, ówczesny ordynator Oddziału Wewnętrznego i Lekarz Naczelny Szpitala w Zawierciu. Fundacja jako cel obrała sobie gromadzenie środków finansowych, za które następnie kupowała sprzęt medyczny dla lokalnego szpitala. W 2010 r. Fundacja została wpisana do Rejestru Organizacji Pożytku Publicznego.

Oprócz darowizn od osób prywatnych, firm i instytucji źródłem funduszy są również odbywające się corocznie koncerty "Wiesław Ochman i Jego Goście", którym początek dali Wiesław Ochman, mecenas Jan Klisiak, doktor Henryk Wnuk oraz artysta Opery Śląskiej Jarosław Świtała. Od czasu pierwszego koncertu, który odbył się w 1993 r., zakupiono sprzęt o wartości ponad 1 000 000 zł.

Cieszymy się, że również i my mogliśmy dołożyć skromną cegiełkę w postaci strony WWW fundacja-auxilium.pl, do szlachetnej działalności Fundacji.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności