Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.gardenus-ogrody.pl
Podziel
się ...

Pan Kowalski właśnie przeszedł na zasłużoną emeryturę. Pracę miał wyjątkowo stresującą więc cieszył się, że teraz będzie mógł odpocząć i zrelaksować się. Tylko jaka forma relaksu będzie najlepsza? Jego kumpel Nowak, odszedł na emeryturę 3 lata temu i cały wolny czas wypełnił ogrodnictwem, do czego też go namawiał. Postanowił spróbować.


Niestety fala nerwów zalała go już na samym początku tj. w sklepie ogrodniczym: jakie rośliny wybrać? kiedy daną roślinę wolno sadzić? jakiej ziemi użyć? Jedne pytania rodziły kolejne, a sprzedawca zamiast doradzić zwykłemu laikowi, rozmawiał z nim jakby ten miał w kieszeni doktorat z botaniki. Poziom nerwów podskoczył na niewidzialnej skali. Nie spodziewał się, że to takie trudne. Postanowił więc od kupienia dobrej książki na ten temat. Niestety, książka której tytuł można było skrócić do dwóch zwrotów: "Podstawy" oraz "w 24 godziny", miała tyle stron, że aby zabrać ją do domu, trzeba było chyba nająć 18-kołową ciężarówkę. Poziom nerwów powoli dochodził do obszaru zaznaczonego na czerwono, na niewidocznej skali zdenerwowania. "Faktycznie, relaksujące" - szeptał pod nosem. Kiedy obejrzał w internecie kilka filmików i uzmysłowił sobie co będzie musiał robić, skala nerwów pękła.


Po efektywnej żonglerce najbliższymi przedmiotami zasiadł do laptopa i zaczął czegoś szukać. Kilka tygodni później, Pan Kowalski leżał sobie na leżaczku, popijał swojego ulubionego drinka i cieszył oczy swoim nowym ogrodem, który zaprojektowali, urządzili, a następnie regularnie doglądali pracownicy firmy, którą znalazł w internecie. "Nowak miał rację, ogrodnictwo to piękne zajęcie" - pomyślał, uśmiechając się sam do siebie.


ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności