Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.2x2iplus.pl
Podziel
się ...

Mr. Nowak był szczęśliwym posiadaczem firmy transportowej, która rozwijała się jak kula śniegu tocząca się ze stromej góry. Pokaźna flota jego przedsiębiorstwa wprawiała go w dumę, a konkurencję w ból głowy. 50 nowoczesnych ciągników siodłowych, tyleż samo naczep różnego rodzaju, dodatkowo 20 nowiuteńkich dostawczaków, które wykorzystywane były one do ekspresowych transportów mniejszych towarów. A trzeba zaznaczyć, że transporty odbywały się po całej Europie. Europejska również była siedziba firmy - najwyższy, najbardziej szklany, najładniejszy, najnowocześniejszy budynek w mieście. Wszyscy podziwiali go w jaki sposób ogarnął to wszystko, zwłaszcza sprawy prawne i księgowe, które przy takim przedsięwzięciu były prawdziwym wyzwaniem. W takich sytuacjach uśmiechał się tylko pod nosem, myśląc o wyjątkowo udanej współpracy z biurem księgowym, która trwała już tyle lat.


Delektowanie się swoimi sukcesami przerwał klakson jednej z jego ciężarówek, która właśnie wjeżdżała na plac. Klakson był coraz głośniejszy i w pewnym momencie miał wrażenie, że wydobywa on się nie z ciężarówki, a z jego głowy. Coraz głośniejszy, coraz głośniejszy, aż w końcu go obudził. Zaspany zlustrował okolicę – musiał usnąć z głową na biurku, wśród faktur i druków, w baraku, z jednym małym oknem, które zastępowało prawdziwe biuro. Za oknem trąbiła ciężarówka na jakiś inny samochód. Dużo dałby, aby zamienić wysłużony, 15-letni ciągnik siodłowy i rozpadającego się dostawczaka na taki sprzęt, jaki widział teraz w oknie. Na placu, który miał w asfalcie więcej dziur niż ser szwajcarski stała jeszcze naczepa z podziurawioną plandeką. To była na ten moment jego "flota" i musiała na razie wystarczyć. Tak naprawdę strach byłoby jeździć tym za granicę, na dłuższe trasy. Biuro księgowe, jak było widać na biurku, zastępował on sam. Ech, początki nigdy nie są łatwe.


Postanowił, choć trochę poczuć się jak w śnie, z którego został tak gwałtownie wyrwany. Zacznijmy od biura księgowego. Spojrzał na laptopa, który był włączony i wyświetlał stronę 2x2iplus.pl. Przecież na 100% go wyłączał, nie mówiąc już o wchodzeniu na stronę, której nie znał. To musiał być jakiś znak ... wyjął więc telefon, zerknął raz jeszcze na otwartą stronę i wybrał numer ...


ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności