PIERZCHNICA MIASTO I GMINA - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.pierzchnica.pl
Podziel
się ...
Rzadko to robimy, ale musimy się czymś pochwalić. Otóż podczas jesieni 2020 braliśmy udział w maratonie. Nie chodziło jednak o bieganie, chyba że liczyć bieganie między pokojami naszego biura ;-), a o ilość wykonanych zleceń i projektów dla urzędów miast i gmin. Niedawno pisaliśmy o portalu WWW dla Starostwa Powiatowego w Myszkowie, a kolejną oddaną realizacją jest portal dla Miasta i Gminy Pierzchnica. Dodajmy, że opisujemy tylko niektóre realizacje spośród kilkunastu wykonanych, zaś wpisy o kolejnych portalach pojawią się niebawem.

Z Urzędem Miasta i Gminy Pierzchnica współpracujemy już kilkanaście lat i niejednokrotnie pisaliśmy o naszych projektach dla tego podmiotu, ale dla Internautów odwiedzających po raz pierwszy naszą stronę przypomnijmy, że:

"Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks (...) Znaczna część gminy Pierzchnica porośnięta jest lasami, co nadaje jej typowo wypoczynkowego charakteru. Bliskość lasu oraz szerokie przestrzenie pól uprawnych i łąk, sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym (...) Na obszarze gminy istnieją gospodarstwa agroturystyczne, zapewniające zarówno ciepło domowego ognika oraz bliski kontakt z naturą."

Dodajmy, że nowy portal został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest w pełni responsywny oraz posiada wbudowanego lektora treści, którego uruchomienie nie wymaga dodatkowego oprogramowania.

Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminie Pierzchnica za okazane zaufanie, wybranie naszych rozwiązań i mamy nadzieje, że podobny tekst o naszej współpracy będziemy mogli napisać znów za kilka lat.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności