PCPR ZAWIERCIE POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.pcpr.zawiercie.powiat.pl
Podziel
się ...
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu działa na terenie Powiatu Zawierciańskiego od 1999 r, realizując zadania z zakresu pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Nasza współpraca z PCPR w Zawierciu trwa już od 2012 r. i właśnie została przypieczętowana na kolejne lata poprzez zlecenie nam, wykonania nowej odsłony serwisu WWW pcpr.zawiercie.powiat.pl. Tak jak wszystkie ostatnie nasze serwisy dla jednostek budżetowych pcpr.zawiercie.powiat.pl posiada: wszelakie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, lektora treści uruchamianego bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania, a także jest w pełni responsywny i dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Dziękujemy Powiatowemu Centrum Pomocy Rodziny w Zawierciu, za to, że wybrali właśnie nasze usługi. Cieszymy się, że nasza firma może poprzez swoje usługi wspierać tak szczytne cele, jakie Państwo realizują. Nie możemy się doczekać dalszej współpracy.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności