Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.czerwonymlyn.pl
Podziel
się ...

Nawet najbardziej rozchwytywany detektyw musi kiedyś odpocząć, w przeciwnym wypadku przestanie być detektywem, bo się wypali. Kto rozprawiałby się z bandziorami, grzebał w brudach innych, obserwował, podsłuchiwał itd. przez cały rok, dzień w dzień, bez żadnego urlopu? Nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzymałby tego.


Ostatnie śledztwo jakie przeprowadził trwało ok. 40 minut, odbyło się bez wychodzenia z domu i zakończyło się znalezieniem kompleksu wypoczynkowego "Ranczo Czerwony Młyn" na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tak, to właśnie tam spędzi swój urlop. Szczególnie spodobał mu się domek letniskowy "Leśniczówka", więc od razu zarezerwował go na 3 tygodnie.


Tydzień później odpoczywał już w swoim wymarzonym domku letniskowym, położonym pośród skalnych ostańców, z dala od zgiełku i ludzi. Szczególnie spodobał mu się, znajdujący się nieopodal dębowy bór, gdzie zbierał grzyby. A było ich tam mnóstwo, więc serwował sobie taką rozrywkę niemal codziennie. Właśnie kierował się w stronę boru, szybko jednak dobry humor mu przeszedł, ponieważ nie było żadnych grzybów. Ani jednego. Pochylił się nad glebą i szybko doszedł do wniosku, że ktoś zebrał grzyby wcześniej i to tak perfidnie, że uszkodził grzybnię, a więc nowy grzyb już nie wyrośnie w tym samym miejscu.


- Jednak detektyw nie ma wakacji - rzucił pod nosem, sam do siebie.


Odwrócił się na pięcie i pobiegł co sił do swojej kwatery po prochowiec, fedorę i rewolwer ...

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności