OCHMAN FESTIWAL FESTIWAL WIESŁAWA OCHMANA - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.ochmanfestiwal.pl
Podziel
się ...
W dniach od 3 do 6 października 2019 r., odbędzie się w Zawierciu 1. Festiwal Wiesława Ochmana. Będą to 4 dni wypełnione "różnorodnym programem artystycznym, opartym na spektaklach, koncertach, warsztatach oraz wystawach". Uczestnicy Festiwalu będą mogli usłyszeć dzieła (opery, operetki, pieśni) najsłynniejszych kompozytorów (zarówno polskich jak i zagranicznych) w wykonaniu czołowych polskich śpiewaków i muzyków. W imieniu organizatorów, już teraz zapraszamy wszystkich na to wspaniałe Święto Sztuki.

No dobrze, ale co my mamy wspólnego z Festiwalem? Wszystkich naszych klientów, fanów, a przede wszystkim fanów opery i operetki pragniemy uspokoić, że nie będziemy na nim występować. Publiczność, którą widzimy w lustrze podczas występów przy porannym goleniu musi nam wystarczyć ;-). Wracając do sedna, mieliśmy przyjemność współpracować z organizatorami 1. Festiwalu Wiesława Ochmana, czego wynikiem jest serwis ochmanfestiwal.pl, będący prawdziwą kopalnią wiedzy na temat Festiwalu, jego patrona, a także artystów biorących w nim udział. Za pośrednictwem serwisu WWW można również zakupić bilety na poszczególne wydarzenia Festiwalu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony ochmanfestiwal.pl.

Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom oraz organizatorom Festiwalu za udaną współpracę oraz zaufanie jakim nas obdarzyli, powierzając nam wykonanie oficjalnego serwisu WWW Festiwalu. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy brać udział w przygotowaniach do tego Święta Sztuki jakim niewątpliwie jest Festiwal.

Do zobaczenia w październiku na 1. Festiwalu Wiesława Ochmana.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności