QSPOLSKA PROFESJONALNE USŁUGI CONSULTINGOWE W BUDOWNICTWIE - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.qspolska.pl
Podziel
się ...
Pan Anatol znany ze swojego profesjonalnego podejścia do wszystkich spraw, po raz kolejny dziwił się swojemu sąsiadowi, który był jego przeciwieństwem. Załamany sąsiad żalił się, że próbował wznieść pewną budowlę, ale całe przedsięwzięcie go przerosło. Pan Apolinary był cały roztrzęsiony, gdy opowiadał o swoich problemach. To miała być jego najważniejsza budowla, poświęcił temu projektowi sporo czasu i myślał, że przygotował go profesjonalnie. Pan Anatol uświadomił delikatnie koledze, że ten jednak jest w błędzie, bo nie konsultował swoich planów z profesjonalistami z zakresu budownictwa, nikt nie pomógł mu w przygotowaniu profesjonalnego kosztorysu, nikt go nie nadzorował itd. W związku z tym polecił sąsiadowi, aby zajrzał na stronę qspolska.pl, trochę poczytał, a następnie skontaktował się z firmą.

Miesiąc później Pan Apolinary, był szczęśliwy jak nigdy - uśmiech nie schodził z jego twarzy. Gdy spotkał się z sąsiadem podziękował mu szczerze za radę. Nie mógł się nachwalić, jak profesjonalną pomocą otoczyli go specjaliści z polecanej firmy. Na koniec zaprosił Pana Anatola, aby wpadł do niego, na podwórko i zobaczył owoc jego wysiłku - karmnik dla ptaków. W tym momencie Pan Anatol poczuł, że najpierw musi jednak odpocząć w domu.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności