AZOTY CHORZÓW PRODUCENT NAWOZÓW - Portfolio - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.azotychorzow.pl
Podziel
się ...
Dwóch przyjaciół rolników przechadzało się po wspaniałym lesie pełnym nietypowych drzew. Jedne były wąskie, strzeliste i pomarańczowe, drugie bardziej okrągłe i bordowe, trzecie całe zielone łącznie z pniem. Lasek położony był w sąsiedztwie gospodarstwa jednego z rolników. Ten, który gościł u przyjaciela zastanawiał się co to za drzewa i las, ale bał się przyznać, że ich nie rozpoznaje bo przecież każdy szanujący się rolnik powinien znać gatunki.
- No i widzisz Stasiu - mówił gospodarz - na tych nowych nawozach, które kupiłem od Zakładów Azotowych Chorzów, wszystko rośnie takie piękne, duże i dorodne, że głowa mała.
- Serio? To muszę spróbować tych nawozów.
- Koniecznie, aż się dziwię, że jeszcze ich nie spróbowałeś.
- Spokojnie, najpierw sprawdzę jak Tobie to wszystko rośnie na tym nawozie - zaśmiał się Stasiu.
- No przecież widzisz.
- No właśnie nie widzę, spacer jest ciekawy, ale tylko mówisz, że takie duże, a prowadzasz mnie po lasku pełnym dziwnych drzew, zamiast pokazać swoje plony.
- Ale po jakim lasku?
- No przecież tutaj jakieś dziwne drzewa o pomarańczowych, bordowych, zielonych pniach - postawił wszystko na jedną kartę Stasiek.
- Człowieku, jakie drzewa? To pomarańczowe to marchewka, bordowe to burak, a zielone to krzak pomidora. Mówiłem Ci przecież, że są duże po tych nowych nawozach.
Dialog się urwał, Stasiek musiał przyjąć lek pod język na uspokojenie.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności