Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.jura.info.pl
Podziel
się ...

Działo się to w XVII w., w okolicy niezbyt dużej wsi Zawiercie, otoczonej zewsząd jurajskimi ostańcami. Niewielki oddział pod dowództwem szlachcica, pułkownika Onufrego Morawskiego próbował zgubić pościg bliżej niezidentyfikowanych agresorów. Były to czasy niebezpieczne i wszędzie roiło się od wrogów. Normalnie Morawski i jego dzielni wojowie poradziliby sobie z nimi bez problemu, ale po kilku ostatnich potyczkach z oddziału zostały tak naprawdę niedobitki. Onufry odezwał się do najtęższego umysłu w swojej grupie:


- Janie, co teraz?


Jan sięgnął do podręcznej torby i wyjął coś co nazywał laptopem. Postukał w niego i wyświetlił mapę okolicy. Onufry zerkał zza ramienia, i zastanawiał się co oznacza napis www.jura.info.pl? Jan jakimś cudem wyświetlił na mapce wszystkie zamki w okolicy - pozostali zrobili wielkie oczy. Następnie podał ich pozycję oraz najbliższy zamek jako cel podróży, a za chwilę pojawiła się niebieska linia pokazująca jak dotrzeć do celu. Mało tego, wokół tej trasy wyświetlonych było sporo punktów. Gdy wszyscy zastanawiali się co one oznaczają, Jan zaznaczył na mapce "Agroturystyka", "Hotele, Motele", "Jaskinie". Mapa się oczyściła, pozostało jedynie kilka punktów:


- Onufry, poruszamy się tą trasą, będzie najlepsza i jak widzisz możemy się zatrzymać na odpoczynek, jak nam się poszczęści zaparkujemy przy hotelu, a jak nie to nawet i jaskinia zapewni nam schronienie.


- Dobry plan - odezwał się Onufry - pokaż to swoje cudo - dodał wskazując na laptopa.


Jan podał sprzęt Onufremu, ten zaś dodał do wyświetlanych punktów "Winnice" i odrzekł:


- Teraz, plan jest idealny.


Z lubieżnym uśmieszkiem na ustach pogalopowali zgodnie z planem Onufrego.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności