Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.invest-polska.pl
Podziel
się ...

Było to już jakiś czas temu, chociaż nie jakoś bardzo dawno ... w sumie to możemy się przyznać, że nie wiemy dokładnie kiedy, ale na naszych terenach było wtedy sporo lodu i nie było supermarketów. O strawę trzeba było zadbać samemu, to zadanie należało do mężczyzn. Nasz bohater, którego imię trudno wymówić, wymyślił całkiem niezły plan, aby zapasy mięsa starczyły na całą zimę (tak jakby okres lata czy wiosny różnił się od tej zimy).


Plan był prosty. Trzeba było wykopać dół, czymś go zamaskować i poczekać aż zwierz się złapie. Co się później stanie ze zwierzem nie możemy ujawnić, ponieważ jest to zbyt brutalne, a nie ma jeszcze 22:00. Wracając do planu, miał on jedną drobną wadę - mięsa miało być dużo więc chodziło o złapanie mamuta. Nasz bohater stwierdził, że bez fachowej pomocy nie da rady, bo dysponował jedynie czymś, co w przyszłości zostało nazwane łopatą. Postanowił pogadać z sąsiadem, który profesjonalnie zajmował się budowlanką. Sąsiad, jak to sąsiad chętny był do pomocy, ale jako profesjonalista powiedział coś, co dziś można przetłumaczyć jako:


- Słuchaj, ja Ci ten dołek wykopię, a później pomogę zamaskować, ale trzeba do tego podejść profesjonalnie, czyli najpierw zrobić kosztorys bazujący na Twoim planie, wtedy też będę Ci mógł powiedzieć czy Twój plan jest dochodowy no i ile ja będę z tego miał.
- Co fachowiec, to fachowiec - pomyślał nasz bohater - masz rację tylko ja nie mam pojęcia jak to wycenić.
- Dlatego nawiążemy współpracę z fachowcami w tej dziedzinie.
Sąsiad zaczął grzebać w skrzyni z jakimiś zwojami i znalazł ten oznaczony napisem invest-polska.pl, po czym zaczął go rozwijać.
- Co to jest? - zapytał nasz przyjaciel-jaskiniowiec.
- Nazywają to Internet, na razie jest w wersji beta, ale i tak jest całkiem pomocny. Patrz, tutaj mam namiary na odpowiednią firmę - powiedział sąsiad pokazując palcem coś na wyciągniętym zwoju.
- No i elegancko. Wkładaj skórę i podskoczymy tam, są całkiem niedaleko od nas, to tylko kilka dni marszu w jedną stronę.


Po ok. 30 dniach nasz bohater trzymał w ręku kosztorys i obserwował jak wykopany dołek jest maskowany przez sąsiada i jego ludzi. Uśmiechał się do siebie, bo już widział tą górę jedzenia na zimę i zadowoloną z niego żonę.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności