Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.armet-zlom.pl
Podziel
się ...

Lata swojej świetności miał za sobą i już dawno został zastąpiony przez młodszych kolegów. Swego czasu był jednym z najlepszych samolotów myśliwskich, wraz ze swoimi braćmi produkowany był w latach 1969 - 1984. W tamtym czasie, on i cała jego rodzinka, potrafili nieźle namieszać w powietrzu. Choć jego bracia wciąż służyli w armii kilku krajów, on musiał pogodzić się z faktem, że jest po prostu stary. Fakty były nieubłagane.


Kiedyś latał z prędkością prawie 3 Ma, obecnie, albo stał w miejscu na ziemi, albo poruszał się na wózku inwalidzkim (słowo laweta uznawał za okłamywanie samego siebie). Kiedyś beczki, korkociągi i inne akrobacje to był chleb powszedni, dziś nawet w bezruchu bolały go skrzydła. Jego silniki turboodrzutowe zapomniały już jak smakuje paliwo lotnicze. Ostatnie lata spędził na słupie przed jakimś lokalem robiąc za atrakcję, ale co to za atrakcja skoro nawet dzieciaki nie mogły na niego wejść.


Ta podróż miała okazać się nowym otwarciem, to miał być długi turnus wczasowy na jurajskim złomowisku gdzie przebywali jemu podobni. Widział już zdjęcia w internecie, oprócz doborowego towarzystwa innych metalowych kolegów i koleżanek to miejsce oferowało nowoczesne narzędzia rehabilitacyjne jak prasy hydrauliczne, tokarki, frezarki, spawarki i wiele innych. Najbardziej jednak cieszył się z końca samotności.


ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności