Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.saniko.pl
Podziel
się ...

Biegł co sił w nogach ciągle oglądając się za siebie. Wpadł w jakąś bramę, by choć na chwilę przystanąć i złapać oddech. Zazwyczaj chodził po mieście z kumplami i wtedy nikt im nie podskoczył, ale teraz był zdany tylko na siebie. Nie wiedział czy udało mu się zgubić tych z wrogiego gangu, czy tylko czaili się gdzieś za rogiem by zaraz go dopaść. W dodatku jego wrogowie byli zmotoryzowani - po okolicy kręciły się dwa samochody, oczywiście oprócz szeregowych żołnierzy poruszających się pieszo.


Postanowił, że będzie musiał dobiec do dziupli swojego kumpla, na sąsiedniej dzielnicy, tam na pewno nie będą go szukać.


Wypadł z bramy i zaczął biec wzdłuż ulicy. Gdy przebiegał przez skrzyżowanie usłyszał swoich oprawców, którzy stali za rogiem kamienicy - jeden do drugiego krzyknął "Tutaj!" i zaczęli iść powoli w jego kierunku. Oglądając się nie zauważył wielkiego gościa, który jakby wyrósł tuż przed nim. W tym momencie zebrał miotłą, raz, drugi i trzeci.


A więc dopadli go, w sumie było to do przewidzenia, był tylko małym, pogniecionym papierkiem, a ich było wielu i mieli wszystko: samochody, narzędzia, wsparcie finansowe, wsparcie miasta. Półprzytomny, leżący na szufelce spojrzał mętnym wzrokiem na swojego oprawcę - obraz mu się zlewał, widział za mgłą i jedyne co był w stanie odczytać to napis SANiKO na bluzie oprawcy.


ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności