Nasze portfolio

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
www.paxeuropa.pl
Podziel
się ...

Pan Kowalski robił właśnie remont w swoim domu. Zmiany, które chciał wykonać można by krótko podsumować słowem "kamień". Dom miał zostać pokryty kamieniem elewacyjnym, ściany w środku podobnie, ponadto schody, kominek, blaty - wszystko to miało zostać zrobione z kamienia. Pan Kowalski odnalazł w internecie firmę Pax Europa Sp. z o.o., która sprowadziła mu wszystkie potrzebne rodzaje kamienia prosto z Włoch. Surowce były przepiękne, wystarczyło je odpowiednio dociąć i zamontować.


Maszyna do cięcia kamienia przerosła najśmielsze oczekiwania Kowalskiego. Urządzenie cięło kamień za pomocą strugi wodno-ściernej, a jego dokładność była porażająca. Właśnie tego szukał nasz bohater. Gdy prace docinania zostały zakończone, na miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą stał kamień, usiadł Pan Kowalski. Operator maszyny szybko podbiegł do Pana Kowalskiego przerażony:
- Co pan robi?
- Panie kolego, niech Pan trochę skróci górę i podgoli tył oraz boki. No i najważniejsze ... zarost ma być równo na 1.5mm, nie dłuższy! Żaden fryzjer nie potrafi mi tego zrobić.


Zastanawiacie się co było dalej? Legenda mówi, że po użyciu przez Pana Kowalskiego wody po goleniu, w całym mieście słychać było krzyk przez ok. 2 godziny.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności