Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

wrz

2020

Logo: ALPANET

PIERZCHNICA

MIASTO I GMINA

Rzadko to robimy, ale musimy się czymś pochwalić. Otóż podczas jesieni 2020 braliśmy udział w maratonie. Nie chodziło jednak o bieganie, chyba że liczyć bieganie między pokojami naszego biura ;-), a o ilość wykonanych zleceń i projektów dla urzędów miast i gmin. Niedawno pisaliśmy o portalu WWW dla Starostwa Powiatowego w Myszkowie, a kolejną oddaną realizacją jest portal dla Miasta i Gminy Pierzchnica. Dodajmy, że opisujemy tylko niektóre realizacje spośród kilkunastu wykonanych, zaś wpisy o kolejnych portalach pojawią się niebawem.

Z Urzędem Miasta i Gminy Pierzchnica współpracujemy już kilkanaście lat i niejednokrotnie pisaliśmy o naszych projektach dla tego podmiotu, ale dla Internautów odwiedzających po raz pierwszy naszą stronę przypomnijmy, że:

"Gmina Pierzchnica to malownicza kraina, która leży w centralnej części województwa świętokrzyskiego. Wyjątkowe położenie gminy ukształtowało nader urokliwy krajobraz i przyczyniło się do powstania niepowtarzalnego klimatu. To właśnie bliski kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku, pozwala na prawdziwy odpoczynek i relaks (...) Znaczna część gminy Pierzchnica porośnięta jest lasami, co nadaje jej typowo wypoczynkowego charakteru. Bliskość lasu oraz szerokie przestrzenie pól uprawnych i łąk, sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym (...) Na obszarze gminy istnieją gospodarstwa agroturystyczne, zapewniające zarówno ciepło domowego ognika oraz bliski kontakt z naturą."

Dodajmy, że nowy portal został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest w pełni responsywny oraz posiada wbudowanego lektora treści, którego uruchomienie nie wymaga dodatkowego oprogramowania.

Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminie Pierzchnica za okazane zaufanie, wybranie naszych rozwiązań i mamy nadzieje, że podobny tekst o naszej współpracy będziemy mogli napisać znów za kilka lat.

131/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.