Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

Logo: ALPANET

PCPR ZAWIERCIE

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu działa na terenie Powiatu Zawierciańskiego od 1999 r, realizując zadania z zakresu pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Nasza współpraca z PCPR w Zawierciu trwa już od 2012 r. i właśnie została przypieczętowana na kolejne lata poprzez zlecenie nam, wykonania nowej odsłony serwisu WWW pcpr.zawiercie.powiat.pl. Tak jak wszystkie ostatnie nasze serwisy dla jednostek budżetowych pcpr.zawiercie.powiat.pl posiada: wszelakie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, lektora treści uruchamianego bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania, a także jest w pełni responsywny i dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Dziękujemy Powiatowemu Centrum Pomocy Rodziny w Zawierciu, za to, że wybrali właśnie nasze usługi. Cieszymy się, że nasza firma może poprzez swoje usługi wspierać tak szczytne cele, jakie Państwo realizują. Nie możemy się doczekać dalszej współpracy.

127/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.