Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

sie

2019

Logo: ALPANET

OCHMAN FESTIWAL

FESTIWAL WIESŁAWA OCHMANA

W dniach od 3 do 6 października 2019 r., odbędzie się w Zawierciu 1. Festiwal Wiesława Ochmana. Będą to 4 dni wypełnione "różnorodnym programem artystycznym, opartym na spektaklach, koncertach, warsztatach oraz wystawach". Uczestnicy Festiwalu będą mogli usłyszeć dzieła (opery, operetki, pieśni) najsłynniejszych kompozytorów (zarówno polskich jak i zagranicznych) w wykonaniu czołowych polskich śpiewaków i muzyków. W imieniu organizatorów, już teraz zapraszamy wszystkich na to wspaniałe Święto Sztuki.

No dobrze, ale co my mamy wspólnego z Festiwalem? Wszystkich naszych klientów, fanów, a przede wszystkim fanów opery i operetki pragniemy uspokoić, że nie będziemy na nim występować. Publiczność, którą widzimy w lustrze podczas występów przy porannym goleniu musi nam wystarczyć ;-). Wracając do sedna, mieliśmy przyjemność współpracować z organizatorami 1. Festiwalu Wiesława Ochmana, czego wynikiem jest serwis ochmanfestiwal.pl, będący prawdziwą kopalnią wiedzy na temat Festiwalu, jego patrona, a także artystów biorących w nim udział. Za pośrednictwem serwisu WWW można również zakupić bilety na poszczególne wydarzenia Festiwalu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony ochmanfestiwal.pl.

Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom oraz organizatorom Festiwalu za udaną współpracę oraz zaufanie jakim nas obdarzyli, powierzając nam wykonanie oficjalnego serwisu WWW Festiwalu. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy brać udział w przygotowaniach do tego Święta Sztuki jakim niewątpliwie jest Festiwal.

Do zobaczenia w październiku na 1. Festiwalu Wiesława Ochmana.

168/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.