Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

Logo: ALPANET

FUNDACJA AUXILIUM

IM. DR HENRYKA WNUKA

W dniu dzisiejszym oddajemy w Państwa ręce stronę internetową Fundacji Pomocy dla Szpitala w Zawierciu "AUXILIUM" im. dr Henryka Wnuka. Fundacja została powołana do życia w 1992 r. Jej pomysłodawcą był dr Henryk Wnuk, ówczesny ordynator Oddziału Wewnętrznego i Lekarz Naczelny Szpitala w Zawierciu. Fundacja jako cel obrała sobie gromadzenie środków finansowych, za które następnie kupowała sprzęt medyczny dla lokalnego szpitala. W 2010 r. Fundacja została wpisana do Rejestru Organizacji Pożytku Publicznego.

Oprócz darowizn od osób prywatnych, firm i instytucji źródłem funduszy są również odbywające się corocznie koncerty "Wiesław Ochman i Jego Goście", którym początek dali Wiesław Ochman, mecenas Jan Klisiak, doktor Henryk Wnuk oraz artysta Opery Śląskiej Jarosław Świtała. Od czasu pierwszego koncertu, który odbył się w 1993 r., zakupiono sprzęt o wartości ponad 1 000 000 zł.

Cieszymy się, że również i my mogliśmy dołożyć skromną cegiełkę w postaci strony WWW fundacja-auxilium.pl, do szlachetnej działalności Fundacji.

156/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.