ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Zwycięstwo
na starcie

Drużyna Alpanet.pl po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonała Zieloną Siłę 2:1 w drugiej kolejce Zawierciańskiej Ligi Siatkówki.

Spotkanie było grą błędów obu zespołów. W pierwszym secie więcej błędów w ataku popełniła nasza drużyna i dzięki temu rywale mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Drugi set to brak doświadczenia zawodników z Zielonej Siły, którzy popełniali błędy w ustawieniu, co dawało nam kolejne punkty i dzięki temu zwycięstwo.

Trzeci, decydujący set, dzięki już lepszej grze naszego zespołu, ułożył się po naszej myśli. Na zmianę stron schodziliśmy z dwupunktowym prowadzeniem. Końcówka seta należała do nas. Troszeczkę szczęścia i do końca zachowanie "zimnej krwi" pozwoliło nam rzutem na taśmę wygrać to spotkanie. Pierwszy nasz mecz w tej edycji ligi siatkówki zakończył się zwycięstwem, co pozwoli nam przystąpić do następnego spotkania z dobrymi humorami.

W kolejnym meczu po drugiej stronie siatki staną uczniowie z Żeromskiego, którzy do tej pory jeden mecz wygrali i jeden przegrali.

W pozostałych spotkaniach drugiej kolejki nasi kolejni przeciwnicy pokonali Zmienników 2:0 a w drugim spotkaniu "na szczycie" lepsza okazała się Piatka Zawiercie, która pokonała Dopalaczy również 2:0.

Następna kolejka odbędzie się 9 marca 2009 r.