Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

mar

2009

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Zwycięstwo
na starcie

Drużyna Alpanet.pl po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonała Zieloną Siłę 2:1 w drugiej kolejce Zawierciańskiej Ligi Siatkówki.

Spotkanie było grą błędów obu zespołów. W pierwszym secie więcej błędów w ataku popełniła nasza drużyna i dzięki temu rywale mogli się cieszyć ze zwycięstwa.

Drugi set to brak doświadczenia zawodników z Zielonej Siły, którzy popełniali błędy w ustawieniu, co dawało nam kolejne punkty i dzięki temu zwycięstwo.

Trzeci, decydujący set, dzięki już lepszej grze naszego zespołu, ułożył się po naszej myśli. Na zmianę stron schodziliśmy z dwupunktowym prowadzeniem. Końcówka seta należała do nas. Troszeczkę szczęścia i do końca zachowanie "zimnej krwi" pozwoliło nam rzutem na taśmę wygrać to spotkanie. Pierwszy nasz mecz w tej edycji ligi siatkówki zakończył się zwycięstwem, co pozwoli nam przystąpić do następnego spotkania z dobrymi humorami.

W kolejnym meczu po drugiej stronie siatki staną uczniowie z Żeromskiego, którzy do tej pory jeden mecz wygrali i jeden przegrali.

W pozostałych spotkaniach drugiej kolejki nasi kolejni przeciwnicy pokonali Zmienników 2:0 a w drugim spotkaniu "na szczycie" lepsza okazała się Piatka Zawiercie, która pokonała Dopalaczy również 2:0.

Następna kolejka odbędzie się 9 marca 2009 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.siatkowka.jur.pl

134/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.