Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

lis

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Znajdź swój
lokal wyborczy

W ostatnim czasie bardzo dużo mówiło się w kontekście wyborów samorządowych, które mają odbyć się 16 listopada 2014 roku. Zazwyczaj na stronach gmin można znaleźć suche informacje dotyczące okręgów, kandydatów czy list wyborczych.

Gmina Ogrodzieniec postanowiła jednak pójść o krok dalej i tym samym zleciła naszej firmie wykonanie aplikacji internetowej umożliwiającej odnalezienie właściwego lokalu wyborczego, razem z opisami i zdjęciami. Wystarczy, że w odpowiednim polu podamy swój adres, a zostanie wytyczona trasa od miejsca zamieszkania wprost do lokalu wyborczego.

Ponadto aplikacja umożliwia przeglądanie mapy okręgów wyborczych, wraz z listą kandydatów startujących w danych okręgach.

Dodatkowym atutem aplikacji jest jej responsywność. Dzięki temu możemy sprawdzić wszystkie interesujące nas informacje również z poziomu telefonu komórkowego, czy tabletu.

Jest to nowoczesna innowatorska aplikacja z rozbudowanym panelem administratora dzięki któremu można samodzielnie zmieniać lub dodawać nowe obszary okręgów wyborczych.

Mieszkańców Gminy Ogrodzieniec, jak i wszystkich zainteresowanych samą aplikacją zapraszamy na www.wybory.ogrodzieniec.pl

71/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.