Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

sie

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Zawodowi partnerzy

Jest Gdynia, jest Grudziądz, Bydgoszcz oraz Płock. Teraz czas na Zawiercie. Od czerwca 2014 roku aktywnie działa oddział Europejskiego Centrum Kształcenia Pascal, który zasięgiem swojej edukacyjnej działalności objął całą Polskę. Z końcem września zaczynają się pierwsze zajęcia, ale zanim wakacje się skończą, dyrekcja i pracownicy Pascala poświęcają swój czas, aby wszystko należycie przygotować.

Najważniejszą sprawą są działania promocyjno-reklamowe. W dzisiejszych czasach tradycyjne papierowe ulotki lądują zazwyczaj w... koszu. Trzeba było wykazać się większą kreatywnością i znaleźć skuteczniejszy sposób dotarcia do osób, które w przyjaznej atmosferze i co najważniejsze całkowicie za darmo chcą zdobyć bądź uzupełnić wykształcenie. Przyszli słuchacze będą mieli do wyboru wiele atrakcyjnych i praktycznych kierunków, np. technik informatyk, technik usług kosmetycznych, florysta, technik bhp i wiele innych, o których mogą Państwo poczytać na stronie: www.pascal.edu.pl

Pierwszym krokiem było znalezienie partnerów do współpracy. Jak się zapewne Państwo domyślają, jedną z firm jest ALPANET. Przedstawiciele ECK Pascal obdarzyli nas zaufaniem, uważając nas za firmę cieszącą się zaufaniem i odznaczającą się profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Nasza współpraca będzie polegała na umożliwieniu przez nas odbycia miesięcznego stażu kilku najlepszym osobom w grupie. Czy będą podejmowane jeszcze inne kolektywne działania, czas pokaże. Na początku liczymy na owocną kooperację i wspólne odkrycie młodych talentów :)

76/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.