Wyróżnienie - Gazeta Prawna

Miło nam Państwa poinformować, że serwis OutletCenter.com.pl zrealizowany przez firmę ALPANET zdobył uznanie w prasie ogólnopolskiej.

Na łamach Dziennika Gazety Prawnej z dnia 27 października 2009 r. opublikowano listę "Najciekawszych pomysłów na e-usługi".

Wykonany przez naszą firmę serwis outletcenter.com.pl znalazł się w grupie wyróżnionych.

OutletCenter.com.pl jest pierwszą polską platformą wyprzedażową, oferującą produkty sklepów internetowych, pochodzące wyłącznie z promocji oraz wyprzedaży w atrakcyjnych cenach, przez cały rok.

Głównym celem serwisu jest skupienie w jednym miejscu największej ilości produktów w najatrakcyjniejszych cenach z polskich sklepów internetowych oraz umożliwienie ich zakupu bez konieczności przeszukiwania tysięcy stron w Internecie. Za pośrednictwem platformy użytkownik może w prosty sposób wyszukać interesujące go produkty, przejrzeć aktualną ofertę wyprzedażową zarejestrowanych sklepów, zapytać sprzedawcę o szczegóły produktu i wreszcie - w prosty i bezpieczny sposób dokonać zakupu.

Serwis charakteryzuje się intuicyjną, przyjazną obsługą oraz przyjemną oprawą graficzną.

Niezmiernie cieszy nas fakt wyróżnienia i na pewno jest to jeszcze większy motor napędowy do tworzenia bardziej innowacyjnych projektów.