Więc chodź pomaluj mój świat...

Jak spędza czas współczesny maluch? Coraz częściej przed komputerem, a ściślej określając – w internecie. Warto zadbać o to, by nasze dziecko zajmowało się czymś, co jest przyjazne i odpowiednie dla jego wieku. W ramach naszej akcji Interaktywne Przedszkole powstało kilka modułów, pozwalających naszym milusińskim przyjemnie spędzić czas.

Jednym z nich jest Wirtualna Malowanka. Ma ona takie same zalety jak tradycyjna malowanka – rozwija wyobraźnię, trenuje koncentrację i spostrzegawczość. Dzieci poznając kształty i kolory spędzają czas kreatywnie i bezpiecznie. Maluchy od dziecka oswajane z nowoczesną technologią będą zachwycone, mogąc kolorować obrazki wirtualnie.

Nasze malowanki wypełnia się za pomocą komputerowej myszy. Różnorodność wzorów i kolorów zachęca do zabawy. A jeśli wyjedziesz poza krawędź? Nic strasznego, pomoże nam w tym wirtualna gumka, która w chwilę upora się z tym palącym problemem. Dodatkowym atutem jest możliwość wydrukowania malowanki, tak by prace naszych małych artystów zostały z nami na dłużej.

Zachęcamy do przetestowania swoich zdolności artystycznych i mamy nadzieję, że będzie to przyjemnie spędzony czas :)

www.demo1.interaktywneprzedszkole.com.pl/malowanka