Usługa płatności przez SMS

Jeszcze nigdy złożenie oferty nieruchomości nie było tak proste. A to dzięki nowym funkcjonalnościom w aktualnie uruchomionym serwisie www.działkowo.pl.

Serwis działkowo.pl to serwis ofert nieruchomości, który pozwala na odpłatne zamieszczanie i prezentację ogłoszeń dotyczących kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości z całej Polski. Do regulacji opłat za zamieszczanie ogłoszeń na stronie działkowo.pl zastosowaliśmy system płatności sms. Zarówno system rejestracji ofert, jak i system aktywacji konta abonenta w serwisie zostały w pełni zintegrowane z wybranym systemem płatności. Do aktywacji konta oraz zamieszczenia pojedynczej oferty na stronie działkowo.pl służą kody dostępu sms.

Na czym polega działanie systemu płatności sms w serwisie dzialkowo.pl?

Internauta chce zamieścić pojedynczą ofertę sprzedaży mieszkania bez tworzenia konta w serwisie. W trakcie uzupełniania formularza ofertowego wysyła wiadomość sms o podanej treści pod wskazany numer. Stawka cenowa za sms jest uzależniona od wybranego czasu wyświetlania ogłoszenia w serwisie. Już po chwili użytkownik otrzymuje zwrotny sms z wygenerowanym kodem dostępu, który wpisuje w wyróżnione pole. Ogłoszenie zostało zamieszczone w serwisie.

Schemat aktywacji konta stałego użytkownika serwisu działa na podobnej zasadzie. Tym razem cena za sms została uzależniona od wybranego czasu aktywności konta w serwisie. Zarejestowany i aktywny użytkownik może dodać do bazy aż 50 ogłoszeń z opisami nieruchomości i zdjęciami.

Jakie są zalety systemu płatności sms dla pośrednika w obrocie nieruchomościami i dla klienta?

Dzięki temu rozwiązaniu procedury związane z drobnymi płatnościami za dostęp do płatnej strefy (dodawanie ogłoszeń do bazy ofert) zostały uproszczone do minimum. Jest to rozwiązanie dogodne zarówno dla użytkownika, jak i administratora serwisu nieruchomości. Kody sms to niewątpliwie prostota funkcjonowania systemu płatności i korzyści finansowe dla właściciela serwisu. Jednocześnie tego typu płatności gwarantują bezpieczeństwo i szybkość dokonywanych opłat dla użytkownika. Wreszcie, dzięki szerokiej dostępności kanału komunikacji, jakim jest sms, pozwalają na komfort i wygodę użytkowania.

Zapraszamy Państwa na www.działkowo.pl