Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

kwi

2010

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Ślub w sieci

Pod adresem www.slubowicze.pl w jednym miejscu można znaleźć wszystko to, co jest przydatne narzeczonym w planowaniu ślubu i organizacji wesela. Docelowymi odbiorcami i jednocześnie użytkownikami portalu są młode pary, które są w trakcie planowania ślubu i wesela oraz nowożeńcy.

W sekcji stworzonej dla firm działających na rynku ślubnym można skorzystać z opcji dodania wpisu firmy wraz z danymi teleadresowymi i opisem jej działalności. Dodatkowo, wybierając odpowiedni rodzaj pakietu, przedsiębiorca działający w branży ślubnej może poszerzyć wpis o portfolio firmy w postaci zdjęć, filmów, plików muzycznych.

Nasz najnowszy portal ślubny to nie tylko rozbudowana baza firm działających na rynku ślubnym w Polsce. Na potrzeby portalu slubowicze.pl zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy rozwiązanie dedykowane - interaktywne narzędzie kreowania prywatnej strony ślubnej przez użytkowników.

Po dokonaniu rejestracji młoda para wybiera szablon strony ślubnej, by następnie rozpocząć jej uzupełnianie o relacje i zdjęcia z przygotowań, uroczystości ślubnych, podróży poślubnej. Każda strona ślubna jest podzielona na kilka kategorii tematycznych, wśród których warto wyróżnić: zaręczyny, ślub i wesele, album zdjęć, podziękowania, formularz kontaktowy.

W gorączce ślubnych przygotowań narzeczeni z pewnością znajdą chwilę na tak przyjemny akcent, jakim jest wykreowanie prywatnej strony ślubnej, którą udostępnią swoim przyjaciołom i gościom zaproszonym na uroczystość ślubną. Prywatna strona ślubna to nowatorskie i oryginalne narzędzie wspomagające organizację wesela i komunikację pomiędzy Parą Młodą a gośćmi weselnymi.

Portal ślubny niewątpliwie uprzyjemni czas intensywnych przygotowań tak, aby ten jeden dzień na długo pozostał w pamięci małżonków. Zapraszamy do wykreowania niepowtarzalnego wizerunku ślubnego na www.slubowicze.pl

120/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.