Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

sie

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Planowanie trasy

Zawsze obieraj drogę najkrótszą,
albowiem krótka droga jest naturalna.

Marek Aureliusz

Każdy z nas zna stres i nerwy związane z planowaniem trasy podróży. Zwłaszcza, jeśli mamy udać się na ważne spotkanie, bądź załatwić istotną dla nas sprawę. Zastanawiamy się, którędy będzie najszybciej, najbezpieczniej i najwygodniej. Biorąc pod uwagę wynikające z tego niedogodności wychodzimy Państwu na przeciw, by osoby odwiedzające Państwa serwisy i sklepy odczuwały komfort i zadowolenie związane z planowaniem dojazdu. A klient zadowolony to klient bardziej układny i skory do współpracy. Cóż to takiego zapytacie?

W sierpniu oddajemy do Państwa dyspozycji nowy moduł, w który można wyposażyć serwis. Jest to precyzyjna wyszukiwarka trasy. Wystarczy z poziomu strony wpisać adres, z którego chcemy dotrzeć w miejsce docelowe i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki naszym oczom ukazuje się wytyczona trasa dojazdu. Kolejne etapy podróży zostają rozpisane według ulic, z dokładaną odległością i przybliżonym czasem jaki powinien zając nam dojazd. Nową funkcjonalność mogą Państwo sprawdzić na serwisie oferującym kompleksowe usługi budowlane Drobiazg www.drobiazg.net.pl.

Nigdy więcej problemów i nerwów związanych z planowaniem trasy, nasz mały wirtualny pomocnik zrobi to za Państwa. Prawda, że to proste? :)

75/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.