PANEL PRODUKTÓW ALLEGRO - Blog - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Blog

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
Panel produktów <span class=Allegro" />
Podziel
się ...

Grudzień, za oknami zimno, gdzieniegdzie już spadł śnieg. Jak to zwykli mawiać członkowie pewnego rodu „Winter is coming”. Jak zima, to i Święta, a kto z nas nie chce być Czerwonym Brodaczem, Gwiazdką, czy Śnieżynką? Uwielbiamy dostawać prezenty, ale chyba jeszcze bardziej kochamy je rozdawać. Mikołaj miał swoje pracowite elfy, my natomiast możemy skorzystać z internetowych sklepów, czy portali aukcyjnych.

Niestety jakiś czas temu popularny serwis aukcyjny, jakim jest Allegro, ze względów bezpieczeństwa zakazał używania na swoich stronach skryptów i niektórych elementów języka HTML. Sprawiło to, że możliwości przedstawienia sklepu, czy sprzedawanego produktu zostały mocno ograniczone.

Na szczęście mamy dobrą wiadomość. Opracowaliśmy nową wersję szablonu Allegro. Pozwala on wyświetlić na stronie produktu okienka powiązań z innymi przedmiotami, które mamy wystawione na swoim profilu. Są one dynamicznie generowane na podstawie informacji zawartych na naszych aukcjach oraz automatycznie aktualizowane do ich faktycznego stanu. Dzięki temu strona jest czytelniejsza, bardziej przykuwająca wzrok, a przeglądający ma łatwiejszy dostęp do naszych innych aukcji. Dodatkowo jest ona całkowicie zgodna z nowymi ustaleniami Allegro.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności