Outsorcing IT

Co należy traktować jako proces outsourcingu? Można powiedzieć, że stosowany jest w celu obniżenia kosztów wytwarzania wyrobów bądź usług oferowanych przez firmę przy jednoczesnym podniesieniu ich jakości poprzez skoncentrowanie się na podstawowym procesie produkcji lub jego części jako funkcji głównej i przekazaniu partnerom zewnętrznym wykonywania tego, co potrafią najlepiej. Znów na myśl przychodzi zagraniczne stwierdzenie - "do what you do best and outsource the rest". W wolnym tłumaczeniu rób, co robisz najlepiej, a resztę powierz firmie zewnętrznej.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu IT. Podpisując z nami umowę na obsługę zewnętrzną zapewniacie sobie Państwo usługi specjalistów doskonale zaznajomionych z wszelkimi problemami jakie mogą się pojawić w trakcie użytkowania systemu informatycznego.

Każda umowa jest kwestią indywidualnych ustaleń z Klientem. Zarówno kwota abonamentu, jak i liczba zawartych w nim godzin pracy inżyniera systemowego zostanie dostosowana do Państwa potrzeb.

Outsouring tylko dla bogatych? - Nie! Nasza oferta jest elastyczna i podlega ciągłej ewolucji.