Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2024

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Nowy wygląd
systemu BIP

Zmiany wizualne to kluczowy element ewolucji każdego systemu, który ma na celu nie tylko odświeżenie estetyki, ale także poprawę doświadczeń użytkowników. Dlatego wprowadziliśmy nowe opcje wyglądu dla systemu Biuletynu Informacji Publicznej (BIP), które znacząco modernizują interfejs i ułatwiają dostęp do informacji.

Każdy biuletyn może teraz zostać dostosowany do indywidualnych preferencji instytucji, oferując wybór spośród trzech skórek. Te nowe opcje projektowe nie tylko poprawiają estetykę, ale również zachowują spójność i profesjonalizm, które są tak ważne w komunikacji urzędowej. Użytkownicy systemu BIP mogą łatwo przełączać się między dostępnymi motywami, co pozwala na lepsze dostosowanie wyglądu strony do charakteru danego urzędu czy jednostki.

Opracowane skórki zostały zaprojektowane z myślą o klarowności i łatwości nawigacji. Niezależnie od wybranej opcji, funkcjonalność systemu pozostaje niezmienna, co gwarantuje, że wszystkie standardowe procedury oraz dostęp do informacji publicznej są równie intuicyjne i dostępne.

Wprowadzenie nowych skórek to odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników, którzy oczekują nowoczesnych i elastycznych rozwiązań. Wierzymy, że te zmiany przyczynią się do jeszcze efektywniejszego korzystania z systemu BIP oraz zwiększą satysfakcję z jego używania.

Zachęcamy do wypróbowania nowych opcji wyglądu i dostosowania strony Biuletynu Informacji Publicznej do własnych potrzeb.

2/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.