Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

wrz

2011

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Nowa strona
Stowarzyszenia KS Warta

Aktualnie zakończyliśmy prace nad nową odsłoną oficjalnego serwisu Stowarzyszenia Klubu Siatkarskiego Warta Zawiercie.

Klub Siatkarski Warta Zawiercie ma bogatą tradycję. Sekcja siatkarska MKS „Warta” została utworzona w 1972 roku. W trakcie istnienia klub sportowy odnosił wiele sukcesów, z czego najważniejszym był awans do II ligi. Po kilkunastu latach przerwy Warta oficjalnie wróciła w skład klubów zrzeszonych w PZPS-ie i na początku 2012 roku wystartuje w rozgrywkach IV ligi piłki siatkowej seniorów. Filarem drużyny będą zawodnicy, którzy do niedawna występowali w szeregach III-ligowego klubu z Poręby.

Z myślą o dalszym rozwoju klubu, Stowarzyszenie KS Warta Zawiercie podejęło działania w zakresie popularyzacji piłki siatkowej i plażowej oraz szkolenia dzieci i młodzieży. Klub jest aktualnie na etapie tworzenia kół sportowych w wybranych zawierciańskich szkołach, a w dalszej perspektywie planuje rozszerzenie szkolenia na inne gminy powiatu.

Tak dynamicznie rozwijający się Klub Sportowy wymagał zrealizowania strony internetowej pełnej pozytywnej energii i prezentującej treści, zdjęcia, materiały video w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Stąd w realizacji projektu nie mogło zabraknąć przyciągających oko elementów. Na stronie głównej serwisu zamieściliśmy prezentację dynamicznie zmieniających się zdjęć panoramicznych, przedstawiających migawki ze spotkań sportowych. W części nagłówkowej zostały wyeksponowane logo sponsora głównego oraz sponsora strategicznego Klubu. Oprócz doskonałej ekspozycji zdjęć i filmów, serwis dostarcza wiele przydatnych funkcji swoim użytkownikom. Za pośrednictwem oficjalnej strony KS Warta użytkownicy mogą zapisać się do newslettera, zadać pytanie, komentować zdjęcia ze spotkań sportowych.

Nie zapomnieliśmy również o integracji strony z największym obecnie serwisem społecznościowym - Facebook. Rozbudowana wtyczka prezentuje miniaturowe zdjęcia profilowe wszystkich fanów KS Warty na Facebooku oraz zawiera guzik "Lubię to", umożliwiający dołączenie do grona fanów KS Warty.

W ramach kreacji artystycznej zaprojektowaliśmy logo klubu siatkarskiego. Logo jest bardzo energetyczne, utrzymane w kolorystyce żółto-zielonej.

W ramach kreacji artystycznej zaprojektowaliśmy logo klubu siatkarskiego. Logo jest bardzo energetyczne, utrzymane w kolorystyce żółto-zielonej.

111/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.