Nowa odsłona panelu administratora

Zmodyfikowany System Zarządzania Treścią CMS ALP VISUAL PLUS oferuje ergonomiczny interfejs użytkownika i przejrzyste reguły publikacji informacji.

Nowa wersja systemu proponuje dodatkowe zaawansowane funkcje. Udoskonaliliśmy funkcje zarządzania strukturą serwisu.

W systemie powiązań obok tradycyjnych powiązań redagowanej kategorii z pozostałymi podstronami, galeriami i innymi elementami, wprowadziliśmy możliwość powiązań ze zdefiniowanym przez administratora formularzem. Administrator serwisu potrafi je stworzyć bez specjalistycznej wiedzy programistycznej.

W odpowiedzi na pytanie: czym różni się kategoria tekstowa od kategorii galerii, stworzyliśmy podgląd wyglądu każdej kategorii, dostępny po najechaniu na ikonę danego rodzaju kategorii.

Serwis został wzbogacony o górne menu, którego brakowało w poprzedniej wersji. Dzięki temu poruszanie się w systemie zarządzania treścią stało się jeszcze prostsze.

Specjalnie dla nowej wersji została odświeżona warstwa wizualna. Zastosowana kolorystyka uprzyjemnia pracę z systemem, a dodatkowe ikonki i opisy funkcji czynią użytkowanie prostszym i bardziej intuicyjnym. "Uprzyjemniacz" - obrazek wybrany na stronę główną - indywidualizuje charakter Twojego panelu administratora.

Dzięki systemowi CMS ALP VISUAL PLUS szeroko rozumiane zarządzanie stronami WWW przyjmuje zupełnie nowy charakter.