Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Nie samą pracą
człowiek żyje

Ludzie aktywni są bardziej wydajni i kreatywni, a sport ma zbawienny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Regularne uprawianie sportów poprawia funkcjonowanie naszego umysłu – polepsza zdolność zapamiętywania oraz umiejętności organizatorsko – decyzyjne. Lepsze samopoczucie powoduje z kolei większy zapał do pracy i generowanie nowych pomysłów.

Pamiętając o tym, odeszliśmy od komputerów i postanowiliśmy dotlenić szare komórki, po raz kolejny biorąc udział w sportowej rywalizacji. Zawierciańska Amatorska Liga Piłki Siatkowej ruszyła pełną parą. W grupie A znaleźli się: Alpanet.pl, Poręba, Mieszanka oraz Łazy Park Wodny "Jura". Spotkania grupy A odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Pierwsze spotkanie odbyło się 22 kwietnia (inauguracyjna konkurencja drużyn: Alpanet.pl vs. Łazy Park Wodny "Jura").

W tym roku w Zawierciańskiej Amatorskiej Lidze bierze udział wielu zawodników grających na co dzień w 3 lidze siatkarskiej. Mimo tak silnej konkurencji, wyjątkowo wysokiego poziomu gry, drużyna Alpanet.pl dostała się do półfinałów! Jak dalej potoczy się rywalizacja? Czas pokaże. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze! :)

Więcej informacji, zdjęcia oraz aktualności: www.osir.net.pl

87/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.