Najnowocześniejsza serwerownia

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów nastąpiła migracja zasobów naszej firmy na serwery umieszczone w najnowocześniejszej serwerowni w Polsce w Poznaniu, oferujące kompleksową obsługę w zakresie utrzymania zasobów informatycznych oraz transmisji danych.

Beyond.pl obsługuje wymagających klientów, dostarczając niezawodną i profesjonalną infrastrukturę niezbędną do utrzymywania serwisów www, aplikacji biznesowych, sklepów internetowych oraz innych usług związanych transmisją danych.

Do licznego grona klientów Beyond.pl należą między innymi największe firmy internetowe w kraju - Cafe News, One-2-One SA, Komputronik SA, Allegro lider aukcji internetowych w Polsce oraz Naszaklasa.pl.

Bezpieczeństwo - zasoby informatyczne klientów Beyond chronione są ścisłą, wielostrefową, biometryczną kontrolą dostępu. Serwerownia zbudowana jest z materiałów o wysokiej odporności ogniowej i wyposażona w system wczesnej detekcji dymu wraz ze zintegrowanymi systemami gaszenia gazowego.

Łączność - Beyond.pl jest niezależnym węzłem internetowym (AS,LIR). Posiada światłowodowe łącza operatorskie między innymi do TPSA, Netia, GTS-Energis, ATMan. Na terenie serwerowni Beyond.pl zlokalizowany jest także punkt wymiany ruchu IP - PIX

Niezawodność - DataCenter Beyond.pl posiada niezależne przyłącza energetyczne do dwóch elektrowni miejskich, a także agregat prądotwórczy wysokiej mocy. Kontrolę temperatury zapewniają niezależne systemy chłodnicze.

Beyond.pl dziś jest jedną z najszybciej rozwijających się serwerowni w Polsce. Otwarte we wrześniu 2007 roku najnowocześniejsze w Polsce Data Center jest największym centrum przetwarzania danych w zachodniej Polsce i jednym z największych w kraju.