Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

lis

2010

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Najbardziej
nowoczesna serwerownia

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów nastąpiła migracja zasobów naszej firmy na serwery umieszczone w najnowocześniejszej serwerowni w Polsce w Poznaniu, oferujące kompleksową obsługę w zakresie utrzymania zasobów informatycznych oraz transmisji danych.

Beyond.pl obsługuje wymagających klientów, dostarczając niezawodną i profesjonalną infrastrukturę niezbędną do utrzymywania serwisów www, aplikacji biznesowych, sklepów internetowych oraz innych usług związanych transmisją danych.

Do licznego grona klientów Beyond.pl należą między innymi największe firmy internetowe w kraju - Cafe News, One-2-One SA, Komputronik SA, Allegro lider aukcji internetowych w Polsce oraz Naszaklasa.pl.

Bezpieczeństwo - zasoby informatyczne klientów Beyond chronione są ścisłą, wielostrefową, biometryczną kontrolą dostępu. Serwerownia zbudowana jest z materiałów o wysokiej odporności ogniowej i wyposażona w system wczesnej detekcji dymu wraz ze zintegrowanymi systemami gaszenia gazowego.

Łączność - Beyond.pl jest niezależnym węzłem internetowym (AS,LIR). Posiada światłowodowe łącza operatorskie między innymi do TPSA, Netia, GTS-Energis, ATMan. Na terenie serwerowni Beyond.pl zlokalizowany jest także punkt wymiany ruchu IP - PIX

Niezawodność - DataCenter Beyond.pl posiada niezależne przyłącza energetyczne do dwóch elektrowni miejskich, a także agregat prądotwórczy wysokiej mocy. Kontrolę temperatury zapewniają niezależne systemy chłodnicze.

Beyond.pl dziś jest jedną z najszybciej rozwijających się serwerowni w Polsce. Otwarte we wrześniu 2007 roku najnowocześniejsze w Polsce Data Center jest największym centrum przetwarzania danych w zachodniej Polsce i jednym z największych w kraju.

116/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.