Młodzi, zdolni, ambitni

"Praktyki i staże to doskonały sposób na pozyskanie nowych pracowników, ale ich organizacja wymaga czasu i dokładnego zaplanowania obowiązków przyjmowanej osoby, a także wyznaczenia jej opiekuna dlatego na systematyczne ich prowadzenie decydują się na ogół duże firmy" - komentuje Elżbieta Flasińska.* Firma Alpanet jest otwarta na nowe pomysły i ciągły rozwój. A wiadomym jest fakt, że osoby młode są głównymi generatorami innowacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że powiew świeżych idei oraz energii wzbogaca nasze zawodowe doświadczenie oraz pozwala nam udoskonalać nasze realizacje. Chętnie współpracujemy z uczniami szkół średnich oraz uczelni wyższych. To najlepszy sposób wymiany doświadczeń - burza mózgów zawsze daje oczekiwane rezultaty. My bardzo cenimy sobie młodzieńczy wigor i zapał do pracy - motywuje nas to do działania :)

Młodzi ludzie są ambitni i pracowici. Odbycie praktyk to dla nich sposób na zdobycie cennego doświadczenia, a nie przymus narzucony przez szkołę bądź uczelnię. To pierwszy krok do dorosłej kariery zawodowej. Sama wiedza praktyczna wyniesiona ze studiów z reguły nie wystarcza do zdobycia dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Pracodawcy coraz częściej oczekują od osób młodych doświadczenia zawodowego, w zdobyciu którego pomagają odbyte w czasie studiów praktyki i staże.

A jak młodzi praktykanci postrzegają nas jako pracodawcę? "Jako praktykant w firmie Alpanet, dowiedziałem się jak w bardzo łatwy sposób można zarządzać swoją stroną poprzez system CMS. Najbardziej zafascynowały mnie stworzone przez tą firmę strony internetowe, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, jak i atmosfera która panuje w biurze."
Daniel Dobrzycki

Wszystkich chętnych do współpracy i wzajemnej nauki zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury w postaci CV i krótkiego listu motywacyjnego na maila: a.bajorowicz(at)alpanet.pl* "Praktyki last minute", autor: Pracuj.pl, www.pracuj.pl/student-rekrutacja-praktyki-last-minute.htm#top