Między Łodzią a Warszawą

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Skierniewice wywołał pozytywne emocje wśród internautów i na kolejny projekt z Polski Centralnej nie musieliśmy długo czekać.

Radio Victoria zwróciło się do nas z planem realizacji witryny internetowej promującej medium w sieci i umożliwiającej słuchanie radia online.

Od piętnastu lat Radio rozszerza swój zasięg i realizuje skuteczne działania promocyjne, których elementem jest między innymi obecna realizacja nowoczesnej witryny internetowej. Dzięki tym działaniom od kilku lat Radio Victoria w regionie miedzy Łodzią a Warszawą znajduje się na czołowych miejscach w badaniach słuchalności.

Witryna internetowa stacji radiowej Victoria charakteryzuje się rozbudowaną funkcjonalnością. Serwis został podzielony na logicznie uporządkowane sekcje tematyczne. W tym celu zastosowaliśmy moduły zrealizowane w systemie AJAX. Na uwagę zasługują następujące komponenty: system aktualności publikowanych dla poszczególnych oddziałów radia w odrębnych zakładkach, moduły w AJAXIE dla radia: gość dnia, interwencja, materiały reporterskie.

Z poziomu panelu administratora administrator serwisu oraz moderatorzy mogą ponadto dodawać własne komponenty oraz dowolnie ustalać rozmieszczenie istniejących modułów na stronie wynikowej.

Bardzo ciekawy moduł został stworzony z myślą o kontakcie słuchaczy z aktywnymi dziennikarzami. Na stronie głównej serwisu są wyświetlani prezenterzy, którzy prowadzą audycje radiowe na żywo. Słuchacze w każdym momencie trwania audycji mają szansę zadać obecnemu prezenterowi pytanie.

Zapraszamy do słuchania dobrej muzyki i ciekawych reportaży na portalu www.radiovictoria.pl