Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

lip

2010

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Jurajski portal
informacyjny

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy portal internetowy zawiercie24.info. Koncepcja portalu opiera się na możliwości publikacji dużej ilości informacji w przystępnej dla użytkowników formie. Zgodnie z tym założeniem portal opiera się na czytelnym layoucie, treści na stronie głównej są przedstawione w skondensowanej formie, a nawigacja, pomimo rozbudowanej struktury portalu, pozostaje niezwykle prosta.

Jurajski portal informacyjny to wielomodularny system. Wszystkie informacje zgromadzone na portalu zostały podzielone na spójne bloki tematyczne i w przejrzysty sposób przedstawione na stronie głównej portalu w postaci odrębnych modułów. Niektóre moduły zostały zrealizowane w technologii AJAX. Wśród nich warto wyróżnić: moduł prezentujący aktualności w formie graficznej oraz moduł Polecane artykuły. Pierwszy z nich wizualizuje wybrane aktualności, wyświetlając ciekawe zdjęcie w dużym formacie. Drugi z kolei pozwala redakcji portalu na wyeksponowanie na stronie głównej najchętniej czytanych reportaży.

Portal zawiercie24.info jest bogaty w nowe funkcjonalności. Zaimplementowaliśmy moduł z dynamicznie pobieraną prognozą pogody z serwisu zewnętrznego. Na podstronach zastosowaliśmy system powiększania czcionek, co jest już standardem stosowanym w naszych wszystkich serwisach. Kalendarium wydarzeń stanowi dobre narzędzie komunikowania o nadchodzących imprezach kulturalnych, sportowych i rozrywkowych w mieście. Dodatkowym narzędziem dopełniającym prezentację najświeższych wydarzeń jest przewijający się pasek "z ostatniej chwili".

Ciekawym modułem zastosowanym na portalu informacyjnym są Życzenia. Internauci mogą dodawać swoje życzenia do kolumny z życzeniami. Kolejnym oryginalnym narzędziem zastosowanym na portalu jest moduł statystyki i komentarze. Tutaj można zobaczyć, które aktualności przyciągają tłumy internautów, a które są na tyle kontrowersyjne, że zmuszają do skomentowania. Dzięki temu internauci czynnie uczestniczą w kreowaniu jurajskiego portalu. O interaktywności portalu świadczą również takie moduły i funkcje, jak: dodawanie komentarzy do reportaży, listy do redakcji oraz rozbudowany newsletter. Nie można zapomnieć o narzędziu do tworzenia i publikowania ankiet. To dobry sposób, by redaktorzy portalu mogli zbadać stanowisko mieszkańców w istotnych sprawach dotyczących miasta i regionu Jury.

Portal wyposażyliśmy w rozbudowany system samodzielnego zarządzania banerami oraz system zarządzania nagłówkami FLASH. Dzięki licznym banerom portal świetnie pełni funkcję reklamową.

Portal wyposażyliśmy w rozbudowany system samodzielnego zarządzania banerami oraz system zarządzania nagłówkami FLASH. Dzięki licznym banerom portal świetnie pełni funkcję reklamową.

Zawiercie24.info to portal charakteryzujący się przejrzystą formą prezentowanych treści, uporządkowaną strukturą, o bogatej funkcjonalności. Całości dopełnia estetyczna oprawa graficzna. Wkrótce uruchomimy serwis partnerski myszków24.info. Serwis bazuje na tym samym layoucie i kolorystyce, co zawiercie24.info.

Już teraz zapraszamy do codziennej dawki informacji na portalu www.zawiercie24.info

118/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.