INTERNETOWE REWOLUCJE GOOGLE - Blog - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Blog

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
Internetowe <span class=Rewolucje Google" />
Podziel
się ...

W dniach 13-19 listopada 2017 r. w Zawierciu, odbył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jednym z wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości były Internetowe Rewolucje Google. Przypomnijmy, że jest to program szkoleń polskiego oddziału Google, dedykowany przedsiębiorcom (obecnym i przyszłym), ale także i uczniom, studentom, internetowym pasjonatom mający pomóc im w zdobyciu wiedzy z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego.


Oczywiście, na szkoleniu nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej firmy ;-). Przedstawiciel Google, Pan Kamil Hatko, omówił szereg narzędzi, pozwalających na: zaistnienie, a następnie wzmacnianie swojej pozycji w Sieci, zaprezentowana została potęga narzędzi analitycznych, które są jednymi z najważniejszych składowych sukcesu w Internecie, nie mogło również zabraknąć przydatnych informacji na temat wykorzystania mediów społecznościowych w e-marketingu. Spory nacisk położono, na konieczność dostosowania internetowych usług do wszelakich urządzeń mobilnych.


Omówione zostały następujące narzędzia: SERP Preview Tool, Google Search Console, SEMSTORM, Google Moja Firma, Test optymalizacji mobilnej, PageSpeed Insight, Narzędzie analizy rynków, Consumer Barometer, Google Analytics, Facebook Pixel, Google AdWords.


Serdecznie polecamy cykl Internetowe Rewolucje Google, nie tylko przedsiębiorcom, ale także wszystkim osobom zajmującym się aplikacjami webowymi.


ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności