INTERAKTYWNA MAPA DYSTRYBUTORÓW - Blog - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Blog

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
Interaktywna <span class=mapa dystrybutorów" />
Podziel
się ...
Kilka miesięcy temu, dla naszego klienta Zakładów Azotowych Chorzów S.A. uruchomiliśmy dwa serwisy WWW, każdy dedykowany osobnej linii produktów Spółki, a mianowicie: azoplon.pl oraz fertiplon.pl.

W ostatnim czasie wyposażyliśmy obydwa serwisy w interaktywną mapę dystrybutorów poszczególnych produktów. Mapa, powstała w oparciu o technologię CSS i JavaScript, pozwala na wyświetlenie sprzedawców z całego kraju, jak i daje użytkownikowi możliwość wyświetlenia sprzedawców tylko z danego województwa. W prosty i szybki sposób pozwala również pozyskać dane teleadresowe danego dystrybutora.

Oczywiście mapa jest w wykonana w technice RWD, więc dopasowuje się ona do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Administrator serwisu ma z kolei pełną kontrolę nad danymi dystrybutorów, może dodawać nowe wpisy i pozycje na mapie, aktualizować istniejące bądź je usuwać.

Serdecznie dziękujemy Zakładom Azotowym Chorzów S.A. za zaufanie jakim nas obdarzyli i wybranie naszych usług. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zlecenia ;).

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności